Služby

Nejčastěji klientům pomáhám s následujícím typem činností. Pracuji ale na míru vašim potřebám, takže pokud tu nenajdete přesně to, co hledáte, ozvěte se mi. Uvidíme, zda vám dokáži pomoci. Nebo doporučím vhodnějšího kolegu.

Webová analytika

Co neměříte nejde zlepšovat. Většina webů již alespoň nějak měřená je. Nasbíraná data ale často nejsou čistá, nebo se neměří zrovna to, co potřebujete.

  • Nastavení Google Analytics a Google Tag Manageru u nového webu
  • Kontrola nastavení a dat v Google Analytics
  • Rozvoj měření webu

Vyhodnocení a reporty

Když už data sbíráte, byla by škoda je nevyužít. Nad daty z Google Analytics připravuji pravidelné reporty v Google Data Studiu či zodpovídám otázky prostřednictvím ad hoc analýz.

  • Jednorázové analýzy
  • Pravidelné reporty

Cena služeb

Nejsem agentura, která vás odbyde předem připravenými balíčky za 3 999 Kč. Díky tomu, že jsem nezávislý profesionál, mohu své služby na míru přistřihnout vašim potřebám. Proto ani dopředu nejde stanovit cenu. Někomu bude stačit kontrola nastavení Google Analytics, u jiného je potřeba celková revize webové analytiky.

Ohledně nacenění služeb pro vaše potřeby mne stačí kontaktovat.

„František je profesionál, který umí plánovat a řídit svoji práci. Během naší spolupráce vždy oceňuji samostatnost se kterou plní své úkoly. Na začátku se pečlivě doptá na potřebné informace a postará se o realizaci, během které rád přináší i rozšířující nápady. Oceníte i jeho procesní zkušenosti a metodický postup, díky kterému včas dodá zadaný projekt.“

Tomáš Zísler
zisler.cz

Další reference

Nejste si jisti co konkrétně potřebujete? Zavolejte mi na 732 757 452. Během pěti minut zjistíme, zda vám dokáži pomoci, případně doporučím vhodnější kolegy odborníky.

Nebo ještě lépe mi napište e-mail a zmiňte váš web, jaký máte produkt, co potřebujete a co očekáváte.

Napsat e-mail